Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. zamknij

Wydatki majątkowe

Rzeszów zajął trzecie w zestawieniu miast Unii Metropolii Polskich pod względem wydatków majątkowych (w zł) na 1 mieszkańca w 2006 r.

miasto2005 rok wykonanie2006 rok wykonanie2007 rok plan
Białystok319,9357,6603,7
Bydgoszcz262,6526,6646,3
Gdańsk296,2549,7866,9
Katowice744,9984,5982,9
Kraków530,6664,5904,5
Lublin266,2571,4777,1
Łódź380,6547,1607,5
Poznań577,5614,21 135,4
Rzeszów593,1771,41023,3
Szczecin270,8316,0852,9
Warszawa605,5728,11 226,1
Wrocław479,6843,41 573,9