Sport

Anna Baran
Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Koszykówki w Warszawie. Obecnie studiuje w USA, doskonaląc swoje umiejętności sportowe w klubie uniwersyteckim. Członkini Kadry Polski w koszykówce kobiet do lat 20. Wraz z drużyną narodową w 2005 roku zdobyła Wicemistrzostwo Europy w Brnie (Czechy). Powołana została do Kadry Narodowej (U20), która przygotowuje się do Mistrzostw Europy 2006 w Sopron (Węgry).

Gabriela Wojtowicz
Zawodniczka MKS V Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, obecnie jest uczennicą II klasy LO Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Jest wymieniana jako podstawowa zawodniczka na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.

Bartosz Zając
Głównie interesuje się motoryzacją, historią i sportem, ale jego pasją jest koszykówka. Trenuje w klubie Resovia Rzeszów. Największy sukces to zakwalifikowanie się do Kadry Narodowej oraz zdobycie tytułu Najbardziej Wartościowego Zawodnika na Międzynarodowym Turnieju w Michalowach i tytułu Najlepszego Strzelca Ligii.

Łukasz Perłowski
Student III roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. Jest zawodnikiem klubu Resovia SSA – drużyny, która występuje w rozgrywkach Ekstraligi Polskiej Ligi Siatkówki. Niezwykle uzdolniony. Należy do najskuteczniejszych zawodników Polskiej Ligi Siatkówki, powołany do Kadry Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Paweł Miesiąc
Uzdolniony zawodnik sekcji żużlowej ZKS Stal Rzeszów. W 2005 roku zdobył II miejsce w finale Srebrnego Kasku oraz awansował do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zajął III miejsce w klasyfikacji zawodników młodzieżowych I ligi.

Krzysztof Kwoka
Utalentowany zawodnik Klubu Sportowego „Orły Rzeszów”. Trenuje piłkę nożną. Za zdobycie wysokich rezultatów został powołany do Kadry Polski U17. Od 2000 roku z powodzeniem uprawia również lekką atletykę.

Sławomir Cichoń
Uczęszcza na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Zgłobniu. Od siedmiu lat jest zawodnikiem Olimpiad Specjalnych Polska – Oddział Podkarpacie, a od czterech lat z sukcesami startuje w Ogólnopolskich Olimpiadach Specjalnych w Dwuboju, w Trójboju Siłowym oraz w pchnięciu kulą.