<![CDATA[Kalendarz imprez]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez Sun, 20 Aug 2017 09:41:39 +0000 Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Elvis Festival 40th Anniversary]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez/15786,elvis-festival-40th-anniversary.html ]]> Sun, 27 Aug 2017 14:00:00 +0000 <![CDATA[„Don Pasquale” - opera buffa w trzech aktach]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez/15789,don-pasquale-opera-buffa-w-trzech-aktach.html ]]> Sun, 03 Sep 2017 16:00:00 +0000 <![CDATA[IX Krajowy Kongres Polskiej Federacji Pueri Cantores Rzeszów 2017]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez/15801,ix-krajowy-kongres-polskiej-federacji-pueri-cantores-rzeszow-2017.html Thu, 07 Sep 2017 14:00:00 +0000 <![CDATA[KULTURA OD KUCHNI]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez/15550,kultura-od-kuchni.html Sat, 09 Sep 2017 10:00:00 +0000 <![CDATA[Powróćmy jak za dawnych lat]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez/15790,powrocmy-jak-za-dawnych-lat.html ]]> Wed, 13 Sep 2017 17:00:00 +0000 <![CDATA[RZESZÓW BREAKOUT DAYS]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez/15551,rzeszow-breakout-days.html Fri, 15 Sep 2017 10:00:00 +0000 <![CDATA[XII Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzycznych ROCKOWA NOC]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez/15552,xii-ogolnopolski-festiwal-zespolow-muzycznych-rockowa-noc.html Sat, 23 Sep 2017 13:00:00 +0000 <![CDATA[„Hrabina Marica” - operetka w trzech aktach]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez/15791,hrabina-marica-operetka-w-trzech-aktach.html Sun, 24 Sep 2017 16:00:00 +0000 <![CDATA[ŹRÓDŁA PAMIĘCI. SZAJNA – GROTOWSKI – KANTOR 2017]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez/15553,zrodla-pamieci-szajna-grotowski-kantor-2017.html Wed, 27 Sep 2017 10:00:00 +0000 <![CDATA[VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Barbary Kostrzewskiej]]> http://www.rzeszow.pl/kalendarz-imprez/15459,vii-ogolnopolski-konkurs-wokalny-im-barbary-kostrzewskiej.html ]]> Thu, 19 Oct 2017 10:00:00 +0000